Skip to content

Загадки На Логіку Про Все На Світі, Цікаві Запитання На Кмітливість Для Дорослих Та Дітей Цікaвинки

Тоді у вас буде 25 мотоциклів з повним баком. Через ще 50 кілометрів повторіть операцію. Так ви зможете проїхати 350 кілометрів. Я відіслала їй скрін, що вона надала мені не той лінк. Вона перепросила і надала вже «правильний».

Приберіть 5 сірників так, щоб залишилося тільки 5 рівних трикутників. Потрібно переставити, додати або прибрати 1 чи кілька сірників. На цій сторінці – подумки, а можна вирішувати онлайн. Гратися з сірниками на сайті ЛогікЛайк безпечно й  корисно.

У деяких завданнях може бути кілька правильних варіантів відповіді і це нормально. Такі завдання розвивають креативність та аналітичні здібності, що є важливими в професійній діяльності та рішенні складних завдань. У вас нескінченний запас води і два відра — на 5 літрів і 3 літри. Як добре що я ДевОпс і у нас тестові завдання не розповсюджені. Так а що саме вони очікували?

Цю задачу пропонували вирішити для вступу в Школу аналізу даних в лютому 2014 року. Відповідь а на завдання з «Яндекса» у нас, на жаль, немає. Цю задачку описав користувач, якого випитували на співбесіді на позицію senior techniques engineer. Він зазначив в описі завдання, що у нього був свій Відповідь, з приводу якого він довго сперечався з людиною, який проводив співбесіду.

Шелдон Купер (цей геніальний фізик з популярного серіалу) дійшов в ігровому квесті з пошуку скарбів до останнього рубежу. Перед ним дві двері, одна веде до скарбу, друга — до смертельно небезпечного лабіринту. Біля кожної двері стоїть вартовий, кожний з них знає, які двері ведуть до скарбу. Один з вартових ніколи не бреше, інший — бреше завжди. Шелдон не знає, хто з них брехун, а хто ні. Перш ніж вибрати двері, можна поставити лише одне запитання й лише одному вартовому.

Філософські Запитання

Якщо ви маєте щось на увазі, але не проговорюєте це, ніхто не буде впевнений, що ви дійсно це знаєте. Комусь це може здатися перетином особистих кордонів. Але якщо запитання на співбесіді поставили коректно — це насправді нормально.

задачі на логіку на співбесіді з відповідями

Якщо вам складно визначити свої сильні та слабкі сторони самостійно, запитайте, як вас бачать інші, це буде хороша рефлексія. Це категорія питань, які часто ставлять кандидатів у глухий кут. Про сильні сторони відповісти простіше, тому важливіший для компанії маркер — те, як людина оцінює свої слабкі сторони і вміє з ними жити/працювати. Це питання певною мірою перевіряє самокритичність і рівень самоусвідомлення людини.

Однак не менш важливою є його здатність до логічного мислення та розв’язання складних задач. Саме тому на співбесідах часто ставлять питання, спрямовані на виявлення рівня логічного мислення та аналітичних здібностей. Як тільки його капітал досягає величини N доларів, він оголошується переможцем івидаляється з казино. Кожен такий, що якщо https://deveducation.com/ підпалити його з одного кінця, він буде горіти рівно 60 хвилин. Колись, я натрапив на вакансію в конторі, яка мала свій кабельний канал з гадалками, телепатами та іншими «інфоциганами», гарячі лінії, портал — справа поставлена широко. Не те, шоб мені кортило в такому працювати, але було надто цікаво, як вони проводитимуть співбесіду?

Логічні Задачки, Які Задають На Співбесідах В It-компаних (фото + Текст)

Поконсультуються з привідами? А там — як у всіх, звичайне інтервью, пішов вкрай розчарований… На все це дали 24 години з ремаркою, що ту задачу можна виконати за 5–8 годин. Насправді з цим завданням може впоратись звичайний FAQ чи презентація, де пояснюється різниця в акцентах. Сьогодні вирішили запитати, які тестові на співбесідах викликали в ІТ-спеціалістів найбільший подив з різних причин. Деякі фахівці стикнулися з нереалістичними дедлайнами, невідповідними їхньому рівню чи посаді завданнями, поділилися цікавими задачами та розповіли про курйозні ситуації.

  • У вас є два відрізки мотузки.
  • Усі подібні питання мають на меті перевірити, наскільки цінності, підходи людини та її бачення світу збігаються з баченням компанії.
  • Відомо, що це неправильна наклейка, тому це автомат з чаєм або кавою.
  • Перед ним — дві двері, одна веде до скарбу, друга — до смертельно небезпечного лабіринту.
  • Після того, як всі капелюхи одягнені, світло вмикається.

Поганого в них нічого немає, але дуже важливими є контекст і форма, в якій рекрутер ставить запитання. В іншому все знову-таки залежить від форми запитання. Якщо рекрутер ставить питання екологічно — отже, відповідь на нього дійсно відіграє роль при аналізі кандидатури. Навіть нестандартні питання мають бути вдало вписані в контекст співбесіди, мати логічну підводку та оцінюватися завжди в комплексі. Коли перший відрізок догорить повністю, пройде 30 хвилин. Від першого також залишиться 30-хвилинний відрізок.

Я через деякий час пішов звідти, а додаток вроді і досі там адекватно працює і розвивається. Інопланетянин починає з останньої людини в ряду і питає, якого кольору капелюх у неї на голові. Інших слів, крім кольору, вимовляти не можна. Якщо людина відповідає правильно, залишається в живих, помиляється – її вбивають. Інопланетянин починає з останньої людини в ряду і запитує її про те, якого кольору капелюх у неї на голові.

Якщо він відповідає правильно, залишається в живих, помиляється — його вбивають. Шелдон Купер (той самий Шелдон) дійшов у квесті в гонитві за скарбами до останнього рівня. Перед ним – двоє дверей, одні ведуть до скарбу, другі – до смертельно небезпечного лабіринту. Біля кожних стоїть вартовий, кожен з них знає, які саме двері ведуть до скарбу.

задачі на логіку на співбесіді з відповідями

Також варто уникати запитань, що вимагають конфіденційної інформації без належної потреби. До таких питань відносяться питання про рівень доходу, майновий стан та інші фінансові дані. Це може бути відсів чисел, складні математичні задачі, побудова алгоритмів тощо. Цікаві, смішні, з хитринкою загадки, задачі на логіку для дітей і дорослих.

логічні задачі на співбесіді

Дитина розвиває логіку і мислення в ігровому форматі. Тестове на Junior QA — розрахувати під яким кутом проходить сигнал у оптичному кабелі. Мабуть, батків засновника через прогули в школу викликали. Цікаво, що починала ця компанія як юридична консультація, але півотнулась.

За перший день мандрівник віддає одну ланку. За другий – шматок з двох ланок і отримує одне раніше віддану ним ланку здачі. За третій – шматок з трьох ланок і забирає шматок з двох.

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший. Ми знаємо, що набагато зручніше, коли сірники можна обертати і переміщати пальцем або натисканням миші.

У вас 50 мотоциклів, із заповненим паливом баком, якого вистачає на 100 км їзди. О, і мені звідти ж пропонували це тестове (теж на продакта)! Щоправда, після спілкування з рекрутеркою. Виконане тестове можна було б сміливо додати в їхній сервіс. Як сказали на інтервʼю, тестове якраз про те, з чим доведеться працювати.

Наповніть велике відро і перелийте з нього воду в мале. Там уже є 2 літри води, тому долити доведеться літр, а у великому залишиться 4 літра. Навіть якщо ваша відповідь виявиться неправильною, все одно варто пояснити, як ви прийшли до отриманого висновку, пише Tproger. Розібратися в подібних головоломках може допомогти добірка таких задач (відповіді на них розміщено внизу сторінки). Тому якщо вам ставлять питання, відповідь на яке вимагає певного порядку дій — описуйте цей порядок максимально чітко й покроково. Рекрутер має розуміти, що ви знаєте, що робити.

Відповідальність за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах, несе рекламодавець. Питання з цієї категорії мають на меті виявити, наскільки за кругозором та інтересами людина збігається з командою компанії. Наприклад, якось ми проводили співбесіду з кандидатом на менеджерську позицію і з’ясували, що одна з його улюблених книжок — це “No guidelines rule” Ріда Гастінгса. А це обов’язкова для прочитання книжка під час випробного періоду в нашій компанії. Тож для нас це був іще один параметр, який підсвітив, що ми з кандидатом дивимося в одному напрямку. Ці питання ставлять, щоб зрозуміти мислення кандидата.

«В компанію „АТБ“ було тестове, що полягало у складанні тест-кейсів до процесу створення „корєктіровочних“ і „пріходних“ накладних. Задачі були російською щодо процесів, які відбуваються на російському ринку (знайшов ці завдання на російських форумах)» (QA Engineer). Виберіть 6 кульок, розділіть їх на групи по three кульки і покладіть на вагу.

Якщо ви ще не маєте комерційного досвіду роботи, можна згадати зворотний зв’язок від викладачів, кураторів студентських проєктів тощо. Форма запитання вже трохи заїжджена, але саме питання насправді глибше. Воно має на меті з’ясувати, чи є в людини взагалі думки про кар’єру/життя в розрізі певного часу. Скажу зі 100% впевненістю, що компанія не очікує почути правильну відповідь. Та й зазвичай на такі питання немає однозначної відповіді, як і немає правильної чи неправильної логіки.

Leave a Comment